Kamil Karcz wiceprezesem KS Beskid Andrychów

K

Założyciel Lead Group S.A., Kamil Karcz, został wiceprezesem d/s finansowych Klubu Sportowego Beskid Andrychów, którego w poprzednich latach aktywnie wspierał finansowo oraz organizacyjnie.

KS Beskid Andrychów to kolebka andrychowskiego sportu, mająca za sobą już ponad stuletnią tradycję piłkarską. Klub założony w 1919 roku przez ponad jeden wiek aktywizuje sportowo mieszkańców regionu, w którym główną siedzibę ma główne biuro oraz spółki zależne holdingu Lead Group.

Współpraca władz spółki z Beskidem rozpoczęła się jeszcze przed stuleciem Klubu, kiedy to jedna ze spółek zależnych – ePłatności (obsługująca system płatności HotPay), wsparła finansowo organizację okrągłego jubileuszu, owocem której był m.in. zakup nowych strojów dla głównej drużyny zmagającej się w IV lidze małopolski zachodniej.

W ślad za dobrą współpracą, Spółka wsparła Klub także w kolejnym roku, aby w końcu od ówczesnego zarządu Klubu otrzymać propozycję wstąpienia do niego.

Finalnie, z dniem 31 lipca 2021 roku, w KRS nastąpiła oficjalna aktualizacja, w myśl której zarząd wzmocniony został m.in. przez Kamila Karcza (na funkcji wiceprezesa d/s finansowych), a także kilku innych przedsiębiorców z regionu, związanych m.in. z Ogniochron S.A. czy Fabryką Urządzeń Specjalnych.

Propozycja objęcia stanowiska wiceprezesa d/s finansowych w lokalnym klubie z tak bogatą historią cieszy mnie i napawa dumą. Prowadząc biznes ogólnokrajowy zawsze staraliśmy się podkreślać nasze przywiązanie do miejsc, które umożliwiły nam rozwój naszej działalności, a przecież to właśnie w Andrychowie mieści się główna siedziba naszej grupy. Z tego też powodu angaż w struktury Beskidu Andrychów – dumy miasta Andrychów – jest dla mnie dużą nobilitacją.

Kamil Karcz, założyciel Lead Group S.A.

W imieniu całej grupy życzymy Beskidowi Andrychów wielu sukcesów na każdej płaszczyźnie, w której działa – zarówno w rywalizacji sportowej, jak i szkoleniowej. Wierzymy, że z tak skonstruowanym składem zarządu, kolejne rozdziały historii Klubu będą nie mniej dobre niż te, które napisały się dotychczas.

O autorze

Administrator

Dodaj komentarz

Spółki wiodące:

LEAD GROUP S.A.
Rynek Główny 28, 31-010 Kraków

LEAD GROUP S.A. S.K.
27 Stycznia 9, 34-120 Andrychów

 

Kontakt z nami:

[email protected]