Władze Lead Group wstępują do struktury KS Beskid Andrychów

W

Drodzy czytelnicy!

Z niekrytą radością pragniemy poinformować, że właściciele holdingu Lead Group – Kamil Karcz oraz Mirosław Pietrzak – wstąpili do zarządu lokalnego klubu sportowego Beskid Andrychów. 

Beskid Andrychów to legendarna formacja znana zarówno lokalnie, jak i mogąca się pochwalić ogólnopolską rozpoznawalnością. Klub został założony w 1919 roku i po dziś dzień kultywuje tradycję oraz pielęgnuje wartości przyświecające mu w dniu założenia.

Wierzymy, że będziemy w stanie wytworzyć wartość dodaną jako działacze Klubu. Doświadczenie zdobyte podczas działalności komercyjnej będziemy starali się zaadaptować na grunt właściwy dla organizacji pożytku publicznego i doprowadzić do podniesienia zarówno poziomu organizacyjnego jak i sportowego Klubu. Jesteśmy ponadto przekonani, że doświadczenie zdobyte podczas działalności w strukturach Beskidu Andrychów pozwolą nam na rozszerzenie naszej percepcji w zakresie prowadzenia działalności biznesowej. Działalność społeczna może się zatem pośrednio przysłużyć rozwojowi Lead Group.

Propozycja objęcia stanowisk zarządczych w lokalnym klubie z tak bogatą historią cieszy nas i napawa dumą również dlatego, że prowadząc biznes transgraniczny zawsze staraliśmy się podkreślać nasze przywiązanie do miejsc, które umożliwiły nam rozwój naszej działalności, a przecież to właśnie w Andrychowie mieści się główna siedziba naszej grupy. Z tego też powodu angaż w struktury Beskidu Andrychów – dumy miasta Andrychów – jest dla nas dużą nobilitacją.

Kamil Karcz, Prezes Zarządu Lead Group

Pierwsze sześć miesięcy będzie swoistym papierkiem lakmusowym, który pozwoli nam na ocenę, czy decyzja o podjęciu tych obowiązków była słuszna. Jeśli po tym czasie uznamy, że nie jesteśmy odpowiednimi ludźmi na odpowiednim miejscu – wystąpimy z zarządu Klubu. O rozstrzygnięciach w tej kwestii będziemy informowali na bieżąco na łamach tego bloga.

Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim tym, którzy nas wspierali, tym, którzy nas wesprą w przyszłości oraz ludziom, którzy zaufali nam na tyle by podjąć decyzję o powierzeniu nam zarządu nad Klubem. 

O autorze

Administrator

Dodaj komentarz

Spółki wiodące:

LEAD GROUP S.A.
Rynek Główny 28, 31-010 Kraków

LEAD GROUP S.A. S.K.
27 Stycznia 9, 34-120 Andrychów

 

Kontakt z nami:

[email protected]