Spółki wiodące

LEAD GROUP S.A.
Rynek Główny 28, 31-010 Kraków

LEAD GROUP S.A. S.K.
27 Stycznia 9, 34-120 Andrychów

Zarząd

Prezes Zarządu
Kamil Karcz

Rada Nadzorcza
Mirosław Pietrzak (P)
Janusz Karcz
Daria Bercal

CO ROBIMY?

POMAGAMY ZNALEŹĆ DOMY
CZWORONOGOM

Zoodoptuj.pl to platforma, której głównym celem jest zwiększenie ilości adopcji zwierząt , którym nie poszczęściło się w życiu.

Serwis udostępnia współpracującym z nim schroniskom możliwość przedstawienia swoich czworonożnych podopiecznych, a samym zainteresowanych adopcją - spokojnego przejrzenia dostępnych do adopcji zwierzaków w regionie, bez konieczności odwiedzania poszczególnych placówek.

Należy zdać sobie sprawę z faktu, że wielu ludzi intynktownie odrzuca możliwość adopcji zwierzęcia ze schroniska właśnie ze względu na fakt, że traumatycznym może być dla nich wizyta w schronisku i widok tylu istot proszących o odrobinę miłości, a następnie wybór tego jednego. Ekran monitora pozwala zburzyć tę barierę, a liczba adopcji może rosnąć!

Zoodoptuj

WSPIERAMY MATERIALNIE SCHRONISKA
I PROWADZIMY ZBIÓRKI 0%

Oczywiście zdajemy sobie sprawę z faktu, że nie każdy ma czas oraz możliwości, aby móc stworzyć rodzinę dla psa czy kota. Takie osoby często pytały nas, jak inaczej mogą pomóc?

Zoodoptuj.pl poza opisaną w pierwszej części funkcjonalnością "katalogowania" zwierząt możliwych do adopcji, prowadzi także zbiórki pieniężne. Są to zbiórki, które każda współpracująca z nami organizacja może uruchomić zarówno dla swoich poszczególnych podopiecznych, jak i cele dodatkowe, np. remont dachu w swojej placówce. Co bardzo istotne, 100% przelanej przez darczyńcę kwoty trafia do tej organizacji. Zoodoptuj.pl nie tylko nie pobiera żadnej prowizji od przeprowadzanych zbiórek, ale także ze swoich środków pokrywa prowizję pobieraną przy procesowaniu płatności.

Poza zbiórkami pieniężnymi, fundacja prowadzi także zbiórki materialne w postaci karmy, żwirku, smyczy, obroży, koców i akcesoriów weterynaryjnych.


Więcej o akcjach Zoodoptuj możesz przeczytać na naszym blogu.

KIM JESTEŚMY?

FUNDACJA LEAD GROUP

Fundacja Lead Group powołana została celem niesienia pomocy bezdomnym i wymagającym pomocy zwierzętom, wspierania pracy placówek niosących pomoc zwierzętom, a także popularyzacji adoptopcji zwierząt ze schronisk.

Siedzibą fundacji jest małopolskie miasto Andrychów, jednakże działalność podmiotu jest ogólnopolska. Aktywnie wspieramy kilkudziesięt schronisk, organizacji i fundacji działających na terenie całego kraju, prowadząc dla nich zbiórki finansowe, dostarczając karmy i inne aktywa rzeczowe, a także udzielając wsparcia reklamowego.

WŁADZE FUNDACJI

Do założenia fundacji konieczny jest Fundator Fundacji, który odpowiada za jej powołanie, treść statutu oraz wniesienie środków do funduszu założycielskiego. Z chwilą rejestracji fundacja staje się niezależna od fundatora, a odpowiedzialność za jej działania przejmuje organ zarządzający pod postacią Prezesa Fundacji, który z kolei kontrolowany jest przez organ kontroli wewnętrznej zwany Radą Fundacji.

 • Fundator Fundacji:

  Lead Group S.A. S.K.
 • Prezes Zarządu
  Fundacji:
  Mirosław Pietrzak
 • Przewodniczący
  Rady Fundacji:
  Kamil Karcz
 • Wiceprzewodniczący
  Rady Fundacji:
  Janusz Karcz
 • Członek Rady
  Fundacji:
  Karolina Karcz

DO POBRANIA

Zachęcamy do pobrania dostępnych poniżej materiałów.

Statut Fundacji

Pobierz

Logotyp Fundacji

Pobierz

Logotyp Zoodoptuj

Pobierz

Ulotka Zoodoptuj

Pobierz