Spółki wiodące

LEAD GROUP S.A.
Rynek Główny 28, 31-010 Kraków

LEAD GROUP S.A. S.K.
27 Stycznia 9, 34-120 Andrychów

Zarząd

Prezes Zarządu
Kamil Karcz

Rada Nadzorcza
Mirosław Pietrzak (P)
Janusz Karcz
Daria Bercal
HotPay

PRIME SHOW MMA 4 - HotPay czwarty raz na macie

Prime Show MMA 4: Królestwo już za nami! W sobotę 26 listopada w hali Netto Arena w Szczecinie federacja gościła aż dziesięć pojedynków, a głównym starciem wieczoru była walka Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Paweł "Popek" Mikołajuw. Co prawda, Prime Sh (...)
HotPay

Rekomendacje produktowe w Twoim sklepie online

Chcesz zwiększyć sprzedaż we własnym sklepie online? Marzy Ci się e-commerce jak z obrazka? Rozpoznawalność marki i lojalność kliencka po wsze czasy? Ha, nie Tobie jednemu! Ale ja wiem, jak Ci pomóc i gdzie szukać rozwiązania! Otóż… Warto wypróbować rekom (...)
HotPay

Silesian MMA 7 - relacja z Mysłowic

Za nami już 7 edycja gali Silesian MMA! Oczywiście, z nami jako sponsorem strategicznym i bramką płatniczą! Nie zabrakło emocji, krwi i potu! Wszystko działo się, oczywiście, w Mysłowicach. Mieliśmy możliwość podziwiać w sobotę Zarówno Młode talenty, (...)
HotPay

MOVE Federation - HotPay w gronie partnerów wydarzenia

Move Federation to najnowsza federacja z udziałem najpopularniejszych influencerów. To też najnowszy projekt, w jaki się zaangażowaliśmy! Zarówno w kontekście płatności za dostęp PPV, jak i tym partnerskim. Padały jednak takie głosy, że... to kolejna kopi (...)
HotPay

Live commerce - trend, który zwiększy sprzedaż w Twoim sklepie online

Jak możesz zwiększyć sprzedaż w swoim sklepie online dzięki live commerce? Co to w ogóle jest i kto korzysta z transmisji sprzedażowych? Otóż, jeśli kiedykolwiek oglądałeś Telezakupy Mango, wiesz czym jest live commerce. Można powiedzieć, że to były po (...)
Leadgroup

Kamil Karcz wiceprezesem KS Beskid Andrychów

Założyciel Lead Group S.A., Kamil Karcz, został wiceprezesem d/s finansowych Klubu Sportowego Beskid Andrychów, którego w poprzednich latach aktywnie wspierał finansowo oraz organizacyjnie. KS Beskid Andrychów to kolebka andrychowskiego sportu, ma (...)
Leadgroup

Radio Andrychów: Kamil Karcz i Filip Kasiński o Beskidzie Andrychów (Wywiad)

Radio Andrychów to lokalna rozgłośnia, której gośćmi byli Kamil Karcz oraz Filip Kasiński - członkowie zarządu Beskidu Andrychów. Tematem rozmowy były sukcesy klubu w bieżącej rundzie jesiennej, aspiracje co do awansu i plany odnośnie październikowej (...)
eKonsument

Rejestr Klauzul Niedozwolonych UOKiK - jak uniknąć kary? Sprawdź Klauzule.com

Pragniemy przedstawić nasz kolejny projekt związany z działalnością internetową oraz prawem konsumenckim. Klauzule.com to system automatyzujący interakcje z narzędziem Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów jakim jest Rejestr Klauzul Niedozwolon (...)
eKonsument

Potrzebujesz regulaminu dla sklepu? Sprawdź Regulaminy.org

Spółka eKonsument, jedna z kluczowych spółek grupy kapitałowej Lead Group S.A., uruchomiła przed kilkoma miesiącami sklep internetowy, który umożliwia zakup gotowych umów dla sklepów online. "Biznes przechodzi do online" - o tym wie już chyba każdy. Ni (...)
Leadgroup

Władze Lead Group wstępują do struktury KS Beskid Andrychów

Drodzy czytelnicy! Z niekrytą radością pragniemy poinformować, że właściciele holdingu Lead Group - Kamil Karcz oraz Mirosław Pietrzak - wstąpili do zarządu lokalnego klubu sportowego Beskid Andrychów.  Beskid Andrychów to legendarna forma (...)
Tipeo

Spółka Tipeo zmienia nazwę na Affluencer!

"Zmiany są dobre", jak powiedział legendarny niegdyś bloger Kominek. "Tym bardziej są dobre, jeżeli są wynikową rozwoju" - dodaje dziś nowy Prezes Zarządu, który wraz z nazwą i adresem spółki, także uległ zmianie. Spółki Tipeo sp. z o.o. oraz Ti (...)
Leadgroup

Dzień dobry! Jesteś na blogu holdingu Lead Group.

W miejscu tym będziesz mógł znaleźć aktualności odnośnie Lead Group, które nie będą odnosić się do konkretnych spółek, marek czy fundacji wchodzących w skład całej grupy, a bardziej ogólne wiadomości, odnoszące się do ogółu naszej organizacji. Pamięta (...)
Tipeo

Czym jest TIPEO?

Słowo "Tipeo" w dosłownym tłumaczeniu z języka hiszpańskiego oznacza "Pisanie" i właśnie to jest kwintesencją idei naszego serwisu. Jak działa Tipeo.pl? Tipeo.pl jest portalem, który każdemu twórcy umożliwia stworzenie swojej własnej "księgi goś (...)
Tipeo

Witamy na blogu Tipeo

Cześć! Chcielibyśmy Cię powitać na blogu platformy Tipeo! Będą tutaj publikowane wpisy dotyczące zarówno portalu jak i influencerów, którzy z nami współpracują. Zachęcamy do śledzenia wiadomości pojawiających się w tym miejscu, gdyż na pewno b (...)
Hotsender

Jak wysłać SMS z własną nazwą nadawcy?

SMS z własną nazwą nadawcy czyli Branding SMS Wydawałoby się, że zrealizowanie masowej wysyłki SMS lub wysłanie pojedynczego SMSa z własną nazwą nadawcy to nic trudnego, jednak kiedy ostatnimi czasy szukałem informacji na ten temat to szczerze przyznaje, (...)
Leadagency

Brief też człowiek...

...prosty, ciekawy i inspirujący. Oczekujący zainteresowania i inteligentnej, konstruktywnej rozmowy. Odpowiedzialny mediator, dzięki któremu na froncie klient-agencja dochodzi do chwilowego wstrzymania ognia. Na własne barki bierze istotę kampanii: cele, (...)
Leadagency

Przyczajony znak, ukryty font

Krągła i smukła, dominująca i uległa, trywialna i erudycyjna, misz i masz… Czcionka (nośnik znaku drukarskiego, font – anglicyzm, plik komputerowy, zawierający rodzinę krojów, pismo cyfrowe – oba terminy jednak przyjęte są przez społeczeństwo do określeni (...)
Hotsender

Rząd postawił już na masową komunikację SMS. A Ty?

10 sierpnia 2018 roku rząd przy współpracy z polskimi telekomami rozpoczął pilotażowe działania związane z wczesnym ostrzeganiem obywateli przed zagrożeniami.   Czym jest ALERT RCB? ALERT RCB jest komunikatem wysyłanym przez Rządowe Centrum Bezpie (...)
Leadagency

Design dobrze zaprojektowany, czyli jaki?

"Design" jest dziś niesamowicie popularny. Niczym Lewandowski wyskakuje nam z lodówki, reklamuje totalnie wszystko, co tylko da się reklamować. Każde ładnie zaprojektowane "coś" (bo wszystko jedno czy mamy na myśli logo czy widelec), klasyfikujemy zwyczajn (...)
Hotsender

Twoja pierwsza kampania SMS

Cześć, dzisiaj pokaże Ci jak w prosty sposób możesz zrealizować swoją pierwszą kampanie SMS za pomocą systemu HotSender. Nie tak dawno zastanawiałem się "Jak oni to robią?" kiedy otrzymywałem kolejnego SMSa od radia czy jakiegoś sklepu internetowego, w któ (...)
Leadagency

Pokaż się z lepszej strony! Jak zacząć redesign strony internetowej?

Przychodzi w życiu taki czas, w którym zmęczenie materiału zaciekle walczy z realizmem; samochód przestaje nam się podobać, tapety skończyły spełniać swoją rolę, sukienka nie dość, że przyciasna, to kolor już nie ten, kanapa wyleżana, telewizor u kresu wyt (...)
Leadnetwork

Analiza wyników promocji w afiliacji

W ostatnim czasie wielu wydawców zmierzyło się z problemem analizy statystyk dostarczanych przez sieci afiliacyjne. Różnorodność wskaźników oraz specyfika dostarczanego przez wydawców ruchu przyczyniała się do błędnych wniosków płynących z analizy statysty (...)
Leadagency

Kiepska identyfikacja wizualna - co dalej?

Nie wiedzieć dlaczego wiele raczkujących firm, wbrew temu o czym trąbi się w internecie i o czym możemy przeczytać w niemal każdym poradniku o kreowaniu wizerunku marki, traktuje jej tożsamość po macoszemu.  O co chodzi? Dlaczego raz a porządnie nie oznacz (...)
Leadnetwork

Skróty klawiszowe w social mediach których nie znałeś!

Dzisiaj przygotowałem dla Was listę chyba wszystkich skrótów klawiszowych jakie znajdziecie w social mediach. Praktyczne zastosowanie tych skrótów pozwoli na znaczne usprawnienie procesów zarządzania zarówno stronami fanowskimi jak i własnym kontem. Zatem (...)
Leadnetwork

Instagram bez tajemnic - zacznij dbać o markę

Social media odgrywają coraz większą rolę w życiu każdego człowieka. Coraz częściej sięgamy po telefony i konta na portalach społecznościowych. Dla osób prowadzących biznes jest to nieodzowny element promowania własnej marki. Co musisz wiedzieć prowadząc w (...)
Hotsender

Lead Scoring - narzędzie dzięki któremu zwiększysz zyski i utrzymasz klientów

Przyjęło się, że marketing to dziedzina, która, przynajmniej w założeniu, ma niewiele stycznych punktów z dziedzinami ścisłymi, np. matematyką. Jednakowoż koncepcje takie jak Lead Scoring, w swojej istocie próbują połączyć te dwa światy i wytworzyć w ten s (...)
Leadnetwork

8 sposobów na zwiększanie sprzedaży za pomocą fanpage na Facebook

Masz świetny Fanpage, super dopracowaną stronę internetową, Twój sklep ma w swojej ofercie bardzo dobrej jakości produkty, a Ty masz masę zapału. Ale... no właśnie, nie masz klientów. Ze swojego doświadczenia wiem, że nawet z fanpage, który ma 20 polubień (...)
Hotsender

RCS - Czym właściwie jest następca SMS?

RCS (Rich Communication Services) to nowy standard komunikacji dla urządzeń mobilnych, który uważany jest za następcę wiadomości SMS - standardu ciągle powszechnie wykorzystywanego w telefonach komórkowych, mimo swojej leciwości i licznych ograniczeń. (...)
Leadnetwork

Witamy na blogu Lead.Network

Szanowni Czytelnicy, chcielibyśmy przedstawić Wam miejsce, gdzie będziecie mogli znaleźć aktualne informacje dotyczące sieci afiliacyjnej Lead.Network jak i pewną ilość wiedzy, nie tylko z zakresu afiliacji, ale także ekonomii, prawa, finansów czy marke (...)