Spółki wiodące

LEAD GROUP S.A.
Rynek Główny 28, 31-010 Kraków

LEAD GROUP S.A. S.K.
27 Stycznia 9, 34-120 Andrychów

Zarząd

Prezes Zarządu
Kamil Karcz

Rada Nadzorcza
Mirosław Pietrzak (P)
Janusz Karcz
Daria Bercal
Zoodoptuj

Samotność psa adoptowanego - jak przygotować psa do samotności?

Samotność psa adoptowanego jest normalna. Adoptując psa, zapraszasz go do siebie z bagażem jego nieprzyjemnych doświadczeń. Przede wszystkim tych związanych z pobytem w schronisku, ale i tych, które do tego schroniska go doprowadziły. Trudna przeszłość (...)
HotPay

Ile kosztuje sklep internetowy? Poznaj ceny założenia sklepu online

Ile kosztuje sklep internetowy? To, na pierwszy rzut oka, wydaje się tanie i łatwe. Przecież ograniczamy koszty takie, jak na przykład wynajem lokalu czy zatrudnienie pracowników. Jednak, okazuje się, że założenie sklepu online niesie za sobą wiele widmo- (...)
Zoodoptuj

Psi smutek - kiedy zahacza już o depresję?

Depresja to główna przyczyna niepełnosprawności psychicznej na całym świecie, zwana też chorobą XXI wieku. Psi smutek też może przerodzić się w stałe uczucie. Psy są bardzo empatycznymi, zdolnymi do przeżywania silnych emocji i wrażliwymi na zaburzenia na (...)
HotPay

Fame mma 20 za nami! Już 20 wspólnych edycji

Jak wyglądała gala FAME MMA 20? Wiewiór wygrał 1,5 mln złotych i wielki turniej, Boxdel znów dał się pokonać Kasjo, a Kosecki poddał się Tuszolowi! Czyli było gorąco! Oczywiście, znowu z nami w oktagonie! Czytaj też: HOTPAY W OKTAGONIE CLOUT MMA 3 W (...)
Zoodoptuj

Rasy dla dzieci: jakie psy są najbardziej rodzinne?

Rasy dla dzieci to temat pojawiający się najczęściej wtedy, kiedy para posiadająca psa oczekuje potomstwa czy gdy dorastające dzieci proszą o takiego przyjaciela. Zdecydowana większość psów nadaje się do życia w rodzinie, jednak niektóre z nich są do tego (...)
HotPay

7 aspektów marketingu eCommerce, które musisz znać, czyli jak reklamować sklep skutecznie?

Hej! Jeśli jesteś tutaj, najpewniej, myślisz o założeniu własnego sklepu online, ale równocześnie masz także szereg obaw w kontekście silnej konkurencji. Albo może masz już działający sklep, ale sprzedaż jest jednak niższa niż zakładana przez Ciebie na po (...)
Zoodoptuj

Koci katar - jak sobie z nim radzić?

Czy Twój pupil często kicha? Koci katar wydaje się niegroźny, ale jest to realne zagrożenie, które może doprowadzić nawet do śmiertelnego przebiegu choroby kota. W dzisiejszym artykule wyjaśnimy Ci kilka kwestii, które mogą pomóc kociakowi sprawnie wyjść (...)
HotPay

Nisza dla Twojego sklepu online - jak ją znaleźć?

Podjąłeś już tę decyzję? Wiesz, że chcesz otworzyć własny sklep online i zacząć zarabiać na e-commerce? W dobie pandemii i w efekcie przewagi handlu online, która wówczas się zrodziła - to jedna z lepszych decyzji, jakie mogłeś podjąć! Jednak powiem Ci wp (...)
Zoodoptuj

Pchły u kota - jak rozpoznać inwazję i ją zwalczyć

Pchły u kota to dość poważny i częsty temat. Są to zewnętrzne pasożyty żywiące się krwią Twojego pupila. Te małe, skoczne owady, cieszą się bardzo różnymi rodzajami, ale u kotów najczęściej znajdujemy pchły z rodzaju Ctenocephalides felis, czyli pchła koc (...)
HotPay

10 pomysłów na biznes w małym mieście

Jeśli mieszkasz w niewielkiej miejscowości i chciałbyś jednak realizować się we własnym biznesie, ale nie masz pomysłu? Małe miasteczko zdecydowanie nie oznacza ograniczonych możliwości, przede wszystkim w czasach transformacji cyfrowej. Poznaj 10 pomysłó (...)
Leadgroup

Kamil Karcz wiceprezesem KS Beskid Andrychów

Założyciel Lead Group S.A., Kamil Karcz, został wiceprezesem d/s finansowych Klubu Sportowego Beskid Andrychów, którego w poprzednich latach aktywnie wspierał finansowo oraz organizacyjnie. KS Beskid Andrychów to kolebka andrychowskiego sportu, ma (...)
Leadgroup

Radio Andrychów: Kamil Karcz i Filip Kasiński o Beskidzie Andrychów (Wywiad)

Radio Andrychów to lokalna rozgłośnia, której gośćmi byli Kamil Karcz oraz Filip Kasiński - członkowie zarządu Beskidu Andrychów. Tematem rozmowy były sukcesy klubu w bieżącej rundzie jesiennej, aspiracje co do awansu i plany odnośnie październikowej (...)
eKonsument

Rejestr Klauzul Niedozwolonych UOKiK - jak uniknąć kary? Sprawdź Klauzule.com

Pragniemy przedstawić nasz kolejny projekt związany z działalnością internetową oraz prawem konsumenckim. Klauzule.com to system automatyzujący interakcje z narzędziem Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów jakim jest Rejestr Klauzul Niedozwolon (...)
eKonsument

Potrzebujesz regulaminu dla sklepu? Sprawdź Regulaminy.org

Spółka eKonsument, jedna z kluczowych spółek grupy kapitałowej Lead Group S.A., uruchomiła przed kilkoma miesiącami sklep internetowy, który umożliwia zakup gotowych umów dla sklepów online. "Biznes przechodzi do online" - o tym wie już chyba każdy. Ni (...)
Leadgroup

Władze Lead Group wstępują do struktury KS Beskid Andrychów

Drodzy czytelnicy! Z niekrytą radością pragniemy poinformować, że właściciele holdingu Lead Group - Kamil Karcz oraz Mirosław Pietrzak - wstąpili do zarządu lokalnego klubu sportowego Beskid Andrychów.  Beskid Andrychów to legendarna forma (...)
Leadgroup

Dzień dobry! Jesteś na blogu holdingu Lead Group.

W miejscu tym będziesz mógł znaleźć aktualności odnośnie Lead Group, które nie będą odnosić się do konkretnych spółek, marek czy fundacji wchodzących w skład całej grupy, a bardziej ogólne wiadomości, odnoszące się do ogółu naszej organizacji. Pamięta (...)