Spółki wiodące

LEAD GROUP S.A.
Rynek Główny 28, 31-010 Kraków

LEAD GROUP S.A. S.K.
27 Stycznia 9, 34-120 Andrychów

Zarząd

Prezes Zarządu
Kamil Karcz

Rada Nadzorcza
Mirosław Pietrzak (P)
Janusz Karcz
Daria Bercal
Zoodoptuj

Wymioty u psa - kiedy udać się do weterynarza?

Wymioty u psa to dość standardowa przypadłość. Często zdarzają się one na przykład po spacerze, gdy pies podje trawę. Inni z kolei - zwymiotuje przed posiłkiem i… Nie wiążą się z tym żadne konsekwencje. Co ciekawe, wymioty u psa czasami mają miejsce w efe (...)
HotPay

Touchpoint - czym jest cyfrowy punkt styku klienta z Twoim sklepem?

Płatności to tylko jeden z punktów styku klienta z Twoim sklepem. Jednak chcemy pomóc Ci, zwłaszcza jeśli dopiero stawiasz pierwsze kroki w biznesie e-commerce, i podpowiedzieć jak działać, by skutecznie sprzedawać w internecie? Otóż - ogólne wrażenia dot (...)
HotPay

HotPay patronem gali High League 6

Gala HIGH League 6 miała miejsce w minioną sobotę 18 marca 2023 roku! I zapisała się na kartach gal sportów walki, jako gala iście królewska! Mnóstwo emocji, krwi i doskonałej walki! A wszystkiemu temu przyglądaliśmy się my w oktagonie - HotPay znów patro (...)
Zoodoptuj

Balkon dostosowany do kota. Jak zrobić kotu wybieg w mieszkaniu?

Jak zrobić kotu wybieg w mieszkaniu? Czy balkon może być realnie dostosowany do potrzeb kota? Większość tych czworonogów przecież uwielbia włóczyć się po wielkich przestrzeniach. Nie zawsze jednak właściciele kotów mogą zaoferować pupilom taką pełną wolno (...)
HotPay

HotPay sponsorem Tymex Boxing Night 20

Gala boksu Tymex Boxing Night 20 w Dzierżoniowie miała miejsce 10 marca! Wówczas w oczekiwanej walce wieczoru wystąpił Robert Parzęczewski. A my przyglądaliśmy się temu z pozycji sponsora wydarzenia! HotPay na gali Tymex Boxing Night 20! Zobaczcie, co się (...)
Zoodoptuj

Procedura adopcyjna zwierząt domowych

Adopcja nie jest szybka, łatwa i przyjemna. To nie jest jedynie sposób na bezpłatne pozyskanie zwierzaka. To proces, który powinien trwać, a przez który powinieneś przejść - zarówno Ty, jak i psiak, którego chcesz przyjąć pod własny dach. Sama procedura a (...)
HotPay

Jak karta produktu może zwiększyć sprzedaż w e-commerce?

Karta produktu to najważniejsza strona w Twoim sklepie online. To właśnie tutaj klient podejmuje decyzję o zakupie. Co więcej - to właśnie tutaj decyduje, czy dokona zakupu u Ciebie, czy u sąsiada. Jak jednak ta karta produktu może zwiększyć sprzedać w Tw (...)
HotPay

Kolejna współpraca z federacją Gromda - 12 edycja za nami

Piątek, piąteczek, piątunio minął nam pod znakiem federacji Gromda! To już 12 edycja, w której braliśmy udział! A co za tym idzie - to już kolejna współpraca z tym podmiotem, którą... Bardzo sobie chwalimy! Emocje, jak pewnie się domyślacie, szalały i obl (...)
Zoodoptuj

Grypa u psa - co musisz o niej wiedzieć?

Sezon grypowy to nie tylko domena człowieka. Liczba zachorowań na grypę psów także rośnie. W Stanach - w całym kraju - ogniska choroby dotykają przede wszystkim placówki opieki nad psami, zakłady pielęgnacyjne czy schroniska i parki dla psów, a także miej (...)
Zoodoptuj

Czy pies może pić mleko?

Czy pies może pić mleko? To przecież naturalny produkt, będący doskonałą dawką wapnia, a co ważniejsze - dodatkiem do diety! Tak, dokładnie tak uważa większa część opiekunów, która podaje mleko swoim pupilom. Psy piją przecież mleko matki przez pierwsze t (...)
Leadgroup

Kamil Karcz wiceprezesem KS Beskid Andrychów

Założyciel Lead Group S.A., Kamil Karcz, został wiceprezesem d/s finansowych Klubu Sportowego Beskid Andrychów, którego w poprzednich latach aktywnie wspierał finansowo oraz organizacyjnie. KS Beskid Andrychów to kolebka andrychowskiego sportu, ma (...)
Leadgroup

Radio Andrychów: Kamil Karcz i Filip Kasiński o Beskidzie Andrychów (Wywiad)

Radio Andrychów to lokalna rozgłośnia, której gośćmi byli Kamil Karcz oraz Filip Kasiński - członkowie zarządu Beskidu Andrychów. Tematem rozmowy były sukcesy klubu w bieżącej rundzie jesiennej, aspiracje co do awansu i plany odnośnie październikowej (...)
eKonsument

Rejestr Klauzul Niedozwolonych UOKiK - jak uniknąć kary? Sprawdź Klauzule.com

Pragniemy przedstawić nasz kolejny projekt związany z działalnością internetową oraz prawem konsumenckim. Klauzule.com to system automatyzujący interakcje z narzędziem Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów jakim jest Rejestr Klauzul Niedozwolon (...)
eKonsument

Potrzebujesz regulaminu dla sklepu? Sprawdź Regulaminy.org

Spółka eKonsument, jedna z kluczowych spółek grupy kapitałowej Lead Group S.A., uruchomiła przed kilkoma miesiącami sklep internetowy, który umożliwia zakup gotowych umów dla sklepów online. "Biznes przechodzi do online" - o tym wie już chyba każdy. Ni (...)
Leadgroup

Władze Lead Group wstępują do struktury KS Beskid Andrychów

Drodzy czytelnicy! Z niekrytą radością pragniemy poinformować, że właściciele holdingu Lead Group - Kamil Karcz oraz Mirosław Pietrzak - wstąpili do zarządu lokalnego klubu sportowego Beskid Andrychów.  Beskid Andrychów to legendarna forma (...)
Tipeo

Spółka Tipeo zmienia nazwę na Affluencer!

"Zmiany są dobre", jak powiedział legendarny niegdyś bloger Kominek. "Tym bardziej są dobre, jeżeli są wynikową rozwoju" - dodaje dziś nowy Prezes Zarządu, który wraz z nazwą i adresem spółki, także uległ zmianie. Spółki Tipeo sp. z o.o. oraz Ti (...)
Leadgroup

Dzień dobry! Jesteś na blogu holdingu Lead Group.

W miejscu tym będziesz mógł znaleźć aktualności odnośnie Lead Group, które nie będą odnosić się do konkretnych spółek, marek czy fundacji wchodzących w skład całej grupy, a bardziej ogólne wiadomości, odnoszące się do ogółu naszej organizacji. Pamięta (...)
Tipeo

Czym jest TIPEO?

Słowo "Tipeo" w dosłownym tłumaczeniu z języka hiszpańskiego oznacza "Pisanie" i właśnie to jest kwintesencją idei naszego serwisu. Jak działa Tipeo.pl? Tipeo.pl jest portalem, który każdemu twórcy umożliwia stworzenie swojej własnej "księgi goś (...)
Tipeo

Witamy na blogu Tipeo

Cześć! Chcielibyśmy Cię powitać na blogu platformy Tipeo! Będą tutaj publikowane wpisy dotyczące zarówno portalu jak i influencerów, którzy z nami współpracują. Zachęcamy do śledzenia wiadomości pojawiających się w tym miejscu, gdyż na pewno b (...)