L E A D

Spółki wiodące

LEAD GROUP S.A.
Rynek Główny 28, 31-010 Kraków

LEAD GROUP S.A. S.K.
27 Stycznia 9, 34-120 Andrychów
Zoodoptuj

odpowiedź na apel schroniska dla bezdomnych zwierząt w kiczarowie

Jak wiecie nie od dziś Zoodoptuj stoi na straży, by nieść pomoc potrzebującym zwierzakom. Widząc w mediach artykuł z wołaniem o pomoc nie mogliśmy przejść obok niego obojętnie, bo tam gdzie dzieje się krzywda zwierzętom, tam wkracza ekipa Zoodoptuj! DR (...)
Zoodoptuj

Zoodoptuj nominowane do #Hot16challange

Druga edycja legendarnej akcji Hot16Challange ruszyła! W związku z tym, Zoodoptuj - wyszukiwarka zwierzaczków do adopcji ma ogromną przyjemność nominować Radio Eska Trójmiasto. Wielki stres i strach, który dziś panuje na ulicach zmotywował i zjedno (...)
Zoodoptuj

Światowy Dzień Bezdomnych zwierząt

Kochane Zwierzoluby! Witajcie na blogu tworzonym z miłości do zwierząt. Dzisiejszy dzień nieprzypadkowo został wybrany na naszą pierwszą publikację. Dlaczego? Na 4 kwietnia przypada Światowy Dzień Bezdomnych Zwierząt. Z tej okazji chcielibyśmy Wam (...)
Zoodoptuj

Zoodoptuj w gdyńskim Ciapkowie!

A co gdybyśmy jako Zoodoptuj pojechali odwiedzić jakieś schronisko? Przekażemy trochę karmy, może pomożemy też w jakiś inny sposób? - Taki pomysł narodził się u nas w biurze, a z racji, że nie lubimy gdybać, a tym bardziej rzucać słów na wiatr to tak jak (...)
Tipeo

Spółka Tipeo zmienia nazwę na Affluencer!

"Zmiany są dobre", jak powiedział legendarny niegdyś bloger Kominek. "Tym bardziej są dobre, jeżeli są wynikową rozwoju" - dodaje dziś nowy Prezes Zarządu, który wraz z nazwą i adresem spółki, także uległ zmianie. Spółki Tipeo sp. z o.o. oraz Ti (...)
Leadgroup

Dzień dobry! Jesteś na blogu holdingu Lead Group.

W miejscu tym będziesz mógł znaleźć aktualności odnośnie Lead Group, które nie będą odnosić się do konkretnych spółek, marek czy fundacji wchodzących w skład całej grupy, a bardziej ogólne wiadomości, odnoszące się do ogółu naszej organizacji. Pamięta (...)
Zoodoptuj

Zoodoptuj wspiera lokalne schroniska z kibicami KS BESKID ANDRYCHÓW

Dnia 19 grudnia 2019 roku kibice KS Beskid Andrychów zorganizowali zbiórkę karmy i akcesoriów dla czworonogów z lokalnych schronisk. Oczywiście w tak pozytywnej akcji nie mogło zabraknąć działań naszej fundacji! Finalnie na rzecz schronisk Miej (...)
HotPay

Integracja płatności HotPay ze sklepem Shoper

Shoper to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych systemów, który można wykorzystać do stworzenia sklepu. Oprogramowanie zostało stworzone przez firmę DreamCommerce, a w branży zadebiutowało już w 2005 r. Początkowo firma miała w planach sprzedaż system (...)
HotPay

Oświadczenie ePłatności z dnia 30. września 2019 roku

Szanowni Państwo, w nawiązaniu do kilku publikacji prasowych odnośnie wpisu spółki ePłatności z siedzibą w Andrychowie na listę ostrzeżeń publicznych informujemy, że niniejsze zgłoszenie dotyczy historycznej działalności naszej spółki w charakterze (...)
HotPay

Integracja płatności HotPay z platformą WebToLearn

Platforma e-learningowa WebToLearn to innowacyjne narzędzie do edukacji przez internet. Dzięki WTL jesteś w stanie dosłownie w kilka minut otworzyć własną platformę szkoleniową oraz sprzedaż dostępu do różnej maści kursów w formie video, audio, pdf i abon (...)
HotPay

Integracja płatności HotPay z PrestaShop

PrestaShop to jeden z najchętniej wybieranych i najbardziej znanych CMSów sklepowych na rynku. Cechuje się on przede wszystkim bardzo prostą instalacją i konfiguracją. Bardzo chętnie wybierany jest przez osoby, które dopiero startują ze swoją działalności (...)
HotPay

Integracja płatności HotPay z systemem WooCommerce

O tym, czym jest WooCommerce, jak go zainstalować oraz jak skonfigurować pisał już Piotrek w tym artykule. Dzisiaj ja postaram się wyjaśnić Wam jak wdrożyć do takiego systemu płatności HotPay oraz jak je skonfigurować, tak aby poprawnie działały. Do dzieł (...)
Tipeo

Czym jest TIPEO?

Słowo "Tipeo" w dosłownym tłumaczeniu z języka hiszpańskiego oznacza "Pisanie" i właśnie to jest kwintesencją idei naszego serwisu. Jak działa Tipeo.pl? Tipeo.pl jest portalem, który każdemu twórcy umożliwia stworzenie swojej własnej "księgi goś (...)
Tipeo

Witamy na blogu Tipeo

Cześć! Chcielibyśmy Cię powitać na blogu platformy Tipeo! Będą tutaj publikowane wpisy dotyczące zarówno portalu jak i influencerów, którzy z nami współpracują. Zachęcamy do śledzenia wiadomości pojawiających się w tym miejscu, gdyż na pewno b (...)
Hotsender

Jak wysłać SMS z własną nazwą nadawcy?

SMS z własną nazwą nadawcy czyli Branding SMS Wydawałoby się, że zrealizowanie masowej wysyłki SMS lub wysłanie pojedynczego SMSa z własną nazwą nadawcy to nic trudnego, jednak kiedy ostatnimi czasy szukałem informacji na ten temat to szczerze przyznaje, (...)
Leadagency

Brief też człowiek...

...prosty, ciekawy i inspirujący. Oczekujący zainteresowania i inteligentnej, konstruktywnej rozmowy. Odpowiedzialny mediator, dzięki któremu na froncie klient-agencja dochodzi do chwilowego wstrzymania ognia. Na własne barki bierze istotę kampanii: cele, (...)
Leadagency

Przyczajony znak, ukryty font

Krągła i smukła, dominująca i uległa, trywialna i erudycyjna, misz i masz… Czcionka (nośnik znaku drukarskiego, font – anglicyzm, plik komputerowy, zawierający rodzinę krojów, pismo cyfrowe – oba terminy jednak przyjęte są przez społeczeństwo do określeni (...)
Hotsender

Rząd postawił już na masową komunikację SMS. A Ty?

10 sierpnia 2018 roku rząd przy współpracy z polskimi telekomami rozpoczął pilotażowe działania związane z wczesnym ostrzeganiem obywateli przed zagrożeniami.   Czym jest ALERT RCB? ALERT RCB jest komunikatem wysyłanym przez Rządowe Centrum Bezpie (...)
Leadagency

Design dobrze zaprojektowany, czyli jaki?

"Design" jest dziś niesamowicie popularny. Niczym Lewandowski wyskakuje nam z lodówki, reklamuje totalnie wszystko, co tylko da się reklamować. Każde ładnie zaprojektowane "coś" (bo wszystko jedno czy mamy na myśli logo czy widelec), klasyfikujemy zwyczajn (...)
Hotsender

Twoja pierwsza kampania SMS

Cześć, dzisiaj pokaże Ci jak w prosty sposób możesz zrealizować swoją pierwszą kampanie SMS za pomocą systemu HotSender. Nie tak dawno zastanawiałem się "Jak oni to robią?" kiedy otrzymywałem kolejnego SMSa od radia czy jakiegoś sklepu internetowego, w któ (...)
Leadagency

Pokaż się z lepszej strony! Jak zacząć redesign strony internetowej?

Przychodzi w życiu taki czas, w którym zmęczenie materiału zaciekle walczy z realizmem; samochód przestaje nam się podobać, tapety skończyły spełniać swoją rolę, sukienka nie dość, że przyciasna, to kolor już nie ten, kanapa wyleżana, telewizor u kresu wyt (...)
Leadnetwork

Analiza wyników promocji w afiliacji

W ostatnim czasie wielu wydawców zmierzyło się z problemem analizy statystyk dostarczanych przez sieci afiliacyjne. Różnorodność wskaźników oraz specyfika dostarczanego przez wydawców ruchu przyczyniała się do błędnych wniosków płynących z analizy statysty (...)
Leadagency

Kiepska identyfikacja wizualna - co dalej?

Nie wiedzieć dlaczego wiele raczkujących firm, wbrew temu o czym trąbi się w internecie i o czym możemy przeczytać w niemal każdym poradniku o kreowaniu wizerunku marki, traktuje jej tożsamość po macoszemu.  O co chodzi? Dlaczego raz a porządnie nie oznacz (...)
Leadnetwork

Skróty klawiszowe w social mediach których nie znałeś!

Dzisiaj przygotowałem dla Was listę chyba wszystkich skrótów klawiszowych jakie znajdziecie w social mediach. Praktyczne zastosowanie tych skrótów pozwoli na znaczne usprawnienie procesów zarządzania zarówno stronami fanowskimi jak i własnym kontem. Zatem (...)
Leadnetwork

Instagram bez tajemnic - zacznij dbać o markę

Social media odgrywają coraz większą rolę w życiu każdego człowieka. Coraz częściej sięgamy po telefony i konta na portalach społecznościowych. Dla osób prowadzących biznes jest to nieodzowny element promowania własnej marki. Co musisz wiedzieć prowadząc w (...)
Hotsender

Lead Scoring - narzędzie dzięki któremu zwiększysz zyski i utrzymasz klientów

Przyjęło się, że marketing to dziedzina, która, przynajmniej w założeniu, ma niewiele stycznych punktów z dziedzinami ścisłymi, np. matematyką. Jednakowoż koncepcje takie jak Lead Scoring, w swojej istocie próbują połączyć te dwa światy i wytworzyć w ten s (...)
Leadnetwork

8 sposobów na zwiększanie sprzedaży za pomocą fanpage na Facebook

Masz świetny Fanpage, super dopracowaną stronę internetową, Twój sklep ma w swojej ofercie bardzo dobrej jakości produkty, a Ty masz masę zapału. Ale... no właśnie, nie masz klientów. Ze swojego doświadczenia wiem, że nawet z fanpage, który ma 20 polubień (...)
Hotsender

RCS - Czym właściwie jest następca SMS?

RCS (Rich Communication Services) to nowy standard komunikacji dla urządzeń mobilnych, który uważany jest za następcę wiadomości SMS - standardu ciągle powszechnie wykorzystywanego w telefonach komórkowych, mimo swojej leciwości i licznych ograniczeń. (...)
Leadnetwork

Witamy na blogu Lead.Network

Szanowni Czytelnicy, chcielibyśmy przedstawić Wam miejsce, gdzie będziecie mogli znaleźć aktualne informacje dotyczące sieci afiliacyjnej Lead.Network jak i pewną ilość wiedzy, nie tylko z zakresu afiliacji, ale także ekonomii, prawa, finansów czy marke (...)