L E A D

Spółki wiodące

LEAD GROUP S.A.
Rynek Główny 28, 31-010 Kraków

LEAD GROUP S.A. S.K.
27 Stycznia 9, 34-120 Andrychów

Zarząd

Prezes Zarządu
Kamil Karcz

Rada Nadzorcza
Mirosław Pietrzak (P)
Janusz Karcz
Daria Bercal
Zoodoptuj

Jak wybrać najlepszą karmę dla kota?

W dzisiejszych czasach, gdzie wszędzie promowany jest zdrowy styl życia, szczególną uwagę zwracamy na skład kupowanych przez nas produktów, czytamy etykiety, analizujemy... Jest to świetny nawyk! Niestety wielu właścicieli zwierząt zapomina o tym, że nasi (...)
HotPay

Omnichannel w płatnościach - Kamil Karcz dla magazynu "Nowa Sprzedaż"

Nieco ponad rok temu, w marcowym wydaniu "Nowej Sprzedaży" ukazał się artykuł napisany przez Kamila Karcza, Prezesa Zarządu spółki ePłatności z siedzibą w mieście Andrychów. Zachęcamy do jego lektury poniżej. OMNICHANNEL W PŁATNOŚCIACH – WIĘCEJ (...)
eKonsument

Rejestr Klauzul Niedozwolonych UOKiK - jak uniknąć kary? Sprawdź Klauzule.com

Pragniemy przedstawić nasz kolejny projekt związany z działalnością internetową oraz prawem konsumenckim. Klauzule.com to system automatyzujący interakcje z narzędziem Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów jakim jest Rejestr Klauzul Niedozwolon (...)
HotPay

Prezes HotPay Kamil Karcz rozszerza współpracę z KS Beskid Andrychów

W 2019 roku, przy okolicznościach obchodów 100-lecia Klubu Sportowego Beskid Andrychów, spółka ePłatności (właściciel marki HotPay) pod zarządem Kamila Karcza, podjęła decyzję o sponsoringu lokalnego klubu. Obecnie współpraca rozszerza się. o Bes (...)
eKonsument

Potrzebujesz regulaminu dla sklepu? Sprawdź Regulaminy.org

Spółka eKonsument, jedna z kluczowych spółek grupy kapitałowej Lead Group S.A., uruchomiła przed kilkoma miesiącami sklep internetowy, który umożliwia zakup gotowych umów dla sklepów online. "Biznes przechodzi do online" - o tym wie już chyba każdy. Ni (...)
Leadgroup

Władze Lead Group wstępują do zarządu KS Beskid Andrychów

Drodzy czytelnicy! Z niekrytą radością pragniemy poinformować, że właściciele holdingu Lead Group - Kamil Karcz oraz Mirosław Pietrzak - wstąpili do zarządu lokalnego klubu sportowego Beskid Andrychów.  Beskid Andrychów to legendarna forma (...)
Zoodoptuj

Zoodoptuj pomaga Fundacji "Psie Nadzieje"

Jakiś czas temu dostaliśmy wiadomość od Fundacji "Psie nadzieje", że zwierzaki, które są pod ich opieką potrzebują pomocy. Znacie nas dobrze, po prostu nie mogliśmy zignorować tej wiadomości! Ze wsparciem pospieszyła nam grupa "2late", która wyszła z i (...)
Zoodoptuj

Odpowiedź na apel schroniska dla bezdomnych zwierząt w Kiczarowie

Jak wiecie nie od dziś Zoodoptuj stoi na straży, by nieść pomoc potrzebującym zwierzakom. Widząc w mediach artykuł z wołaniem o pomoc nie mogliśmy przejść obok niego obojętnie, bo tam gdzie dzieje się krzywda zwierzętom, tam wkracza ekipa Zoodoptuj! DR (...)
Zoodoptuj

Zoodoptuj nominowane do #Hot16challange

Druga edycja legendarnej akcji Hot16Challange ruszyła! W związku z tym, Zoodoptuj - wyszukiwarka zwierzaczków do adopcji ma ogromną przyjemność nominować Radio Eska Trójmiasto. Wielki stres i strach, który dziś panuje na ulicach zmotywował i zjedno (...)
Zoodoptuj

Światowy Dzień Bezdomnych zwierząt

Kochane Zwierzoluby! Witajcie na blogu tworzonym z miłości do zwierząt. Dzisiejszy dzień nieprzypadkowo został wybrany na naszą pierwszą publikację. Dlaczego? Na 4 kwietnia przypada Światowy Dzień Bezdomnych Zwierząt. Z tej okazji chcielibyśmy Wam (...)
Tipeo

Spółka Tipeo zmienia nazwę na Affluencer!

"Zmiany są dobre", jak powiedział legendarny niegdyś bloger Kominek. "Tym bardziej są dobre, jeżeli są wynikową rozwoju" - dodaje dziś nowy Prezes Zarządu, który wraz z nazwą i adresem spółki, także uległ zmianie. Spółki Tipeo sp. z o.o. oraz Ti (...)
Leadgroup

Dzień dobry! Jesteś na blogu holdingu Lead Group.

W miejscu tym będziesz mógł znaleźć aktualności odnośnie Lead Group, które nie będą odnosić się do konkretnych spółek, marek czy fundacji wchodzących w skład całej grupy, a bardziej ogólne wiadomości, odnoszące się do ogółu naszej organizacji. Pamięta (...)
HotPay

Integracja płatności HotPay ze sklepem Shoper

Shoper to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych systemów, który można wykorzystać do stworzenia sklepu. Oprogramowanie zostało stworzone przez firmę DreamCommerce, a w branży zadebiutowało już w 2005 r. Początkowo firma miała w planach sprzedaż system (...)
HotPay

Oświadczenie ePłatności z dnia 30. września 2019 roku

Szanowni Państwo, w nawiązaniu do kilku publikacji prasowych odnośnie wpisu spółki ePłatności z siedzibą w Andrychowie na listę ostrzeżeń publicznych informujemy, że niniejsze zgłoszenie dotyczy historycznej działalności naszej spółki w charakterze (...)
HotPay

Integracja płatności HotPay z platformą WebToLearn

Platforma e-learningowa WebToLearn to innowacyjne narzędzie do edukacji przez internet. Dzięki WTL jesteś w stanie dosłownie w kilka minut otworzyć własną platformę szkoleniową oraz sprzedaż dostępu do różnej maści kursów w formie video, audio, pdf i abon (...)
Tipeo

Czym jest TIPEO?

Słowo "Tipeo" w dosłownym tłumaczeniu z języka hiszpańskiego oznacza "Pisanie" i właśnie to jest kwintesencją idei naszego serwisu. Jak działa Tipeo.pl? Tipeo.pl jest portalem, który każdemu twórcy umożliwia stworzenie swojej własnej "księgi goś (...)
Tipeo

Witamy na blogu Tipeo

Cześć! Chcielibyśmy Cię powitać na blogu platformy Tipeo! Będą tutaj publikowane wpisy dotyczące zarówno portalu jak i influencerów, którzy z nami współpracują. Zachęcamy do śledzenia wiadomości pojawiających się w tym miejscu, gdyż na pewno b (...)
Hotsender

Jak wysłać SMS z własną nazwą nadawcy?

SMS z własną nazwą nadawcy czyli Branding SMS Wydawałoby się, że zrealizowanie masowej wysyłki SMS lub wysłanie pojedynczego SMSa z własną nazwą nadawcy to nic trudnego, jednak kiedy ostatnimi czasy szukałem informacji na ten temat to szczerze przyznaje, (...)
Leadagency

Brief też człowiek...

...prosty, ciekawy i inspirujący. Oczekujący zainteresowania i inteligentnej, konstruktywnej rozmowy. Odpowiedzialny mediator, dzięki któremu na froncie klient-agencja dochodzi do chwilowego wstrzymania ognia. Na własne barki bierze istotę kampanii: cele, (...)
Leadagency

Przyczajony znak, ukryty font

Krągła i smukła, dominująca i uległa, trywialna i erudycyjna, misz i masz… Czcionka (nośnik znaku drukarskiego, font – anglicyzm, plik komputerowy, zawierający rodzinę krojów, pismo cyfrowe – oba terminy jednak przyjęte są przez społeczeństwo do określeni (...)
Hotsender

Rząd postawił już na masową komunikację SMS. A Ty?

10 sierpnia 2018 roku rząd przy współpracy z polskimi telekomami rozpoczął pilotażowe działania związane z wczesnym ostrzeganiem obywateli przed zagrożeniami.   Czym jest ALERT RCB? ALERT RCB jest komunikatem wysyłanym przez Rządowe Centrum Bezpie (...)
Leadagency

Design dobrze zaprojektowany, czyli jaki?

"Design" jest dziś niesamowicie popularny. Niczym Lewandowski wyskakuje nam z lodówki, reklamuje totalnie wszystko, co tylko da się reklamować. Każde ładnie zaprojektowane "coś" (bo wszystko jedno czy mamy na myśli logo czy widelec), klasyfikujemy zwyczajn (...)
Hotsender

Twoja pierwsza kampania SMS

Cześć, dzisiaj pokaże Ci jak w prosty sposób możesz zrealizować swoją pierwszą kampanie SMS za pomocą systemu HotSender. Nie tak dawno zastanawiałem się "Jak oni to robią?" kiedy otrzymywałem kolejnego SMSa od radia czy jakiegoś sklepu internetowego, w któ (...)
Leadagency

Pokaż się z lepszej strony! Jak zacząć redesign strony internetowej?

Przychodzi w życiu taki czas, w którym zmęczenie materiału zaciekle walczy z realizmem; samochód przestaje nam się podobać, tapety skończyły spełniać swoją rolę, sukienka nie dość, że przyciasna, to kolor już nie ten, kanapa wyleżana, telewizor u kresu wyt (...)
Leadnetwork

Analiza wyników promocji w afiliacji

W ostatnim czasie wielu wydawców zmierzyło się z problemem analizy statystyk dostarczanych przez sieci afiliacyjne. Różnorodność wskaźników oraz specyfika dostarczanego przez wydawców ruchu przyczyniała się do błędnych wniosków płynących z analizy statysty (...)
Leadagency

Kiepska identyfikacja wizualna - co dalej?

Nie wiedzieć dlaczego wiele raczkujących firm, wbrew temu o czym trąbi się w internecie i o czym możemy przeczytać w niemal każdym poradniku o kreowaniu wizerunku marki, traktuje jej tożsamość po macoszemu.  O co chodzi? Dlaczego raz a porządnie nie oznacz (...)
Leadnetwork

Skróty klawiszowe w social mediach których nie znałeś!

Dzisiaj przygotowałem dla Was listę chyba wszystkich skrótów klawiszowych jakie znajdziecie w social mediach. Praktyczne zastosowanie tych skrótów pozwoli na znaczne usprawnienie procesów zarządzania zarówno stronami fanowskimi jak i własnym kontem. Zatem (...)
Leadnetwork

Instagram bez tajemnic - zacznij dbać o markę

Social media odgrywają coraz większą rolę w życiu każdego człowieka. Coraz częściej sięgamy po telefony i konta na portalach społecznościowych. Dla osób prowadzących biznes jest to nieodzowny element promowania własnej marki. Co musisz wiedzieć prowadząc w (...)
Hotsender

Lead Scoring - narzędzie dzięki któremu zwiększysz zyski i utrzymasz klientów

Przyjęło się, że marketing to dziedzina, która, przynajmniej w założeniu, ma niewiele stycznych punktów z dziedzinami ścisłymi, np. matematyką. Jednakowoż koncepcje takie jak Lead Scoring, w swojej istocie próbują połączyć te dwa światy i wytworzyć w ten s (...)
Leadnetwork

8 sposobów na zwiększanie sprzedaży za pomocą fanpage na Facebook

Masz świetny Fanpage, super dopracowaną stronę internetową, Twój sklep ma w swojej ofercie bardzo dobrej jakości produkty, a Ty masz masę zapału. Ale... no właśnie, nie masz klientów. Ze swojego doświadczenia wiem, że nawet z fanpage, który ma 20 polubień (...)
Hotsender

RCS - Czym właściwie jest następca SMS?

RCS (Rich Communication Services) to nowy standard komunikacji dla urządzeń mobilnych, który uważany jest za następcę wiadomości SMS - standardu ciągle powszechnie wykorzystywanego w telefonach komórkowych, mimo swojej leciwości i licznych ograniczeń. (...)
Leadnetwork

Witamy na blogu Lead.Network

Szanowni Czytelnicy, chcielibyśmy przedstawić Wam miejsce, gdzie będziecie mogli znaleźć aktualne informacje dotyczące sieci afiliacyjnej Lead.Network jak i pewną ilość wiedzy, nie tylko z zakresu afiliacji, ale także ekonomii, prawa, finansów czy marke (...)