Radio Andrychów: Kamil Karcz i Filip Kasiński o Beskidzie Andrychów (Wywiad)

R

Radio Andrychów to lokalna rozgłośnia, której gośćmi byli Kamil Karcz oraz Filip Kasiński – członkowie zarządu Beskidu Andrychów. Tematem rozmowy były sukcesy klubu w bieżącej rundzie jesiennej, aspiracje co do awansu i plany odnośnie październikowej akcji charytatywnej.

Niedawno informowaliśmy, że władze holdingu Lead Group S.A. dołączyły do zarządu lokalnego klubu sportowego – Beskidu Andrychów.

Rozmowa przeprowadzana była po 7 kolejce rozgrywek, po której Beskid piastuje pierwsze miejsce w tabeli. Do zakończenia rundy pozostało jednak jeszcze kilka meczów, w tym hitowe starcie z Wiślanami Jaśkowice już 3 października na andrychowskim stadionie. Andrychowian czekają bardzo ciężkie przeprawy, jednak – jak podkreślone zostało w audycji – celem klubu jest awans do III ligi, w której w przeszłości już występował. Było to jednak w czasach, gdy owa liga była znacznie prostszą, ale o tym i wielu innych tematach (w tym, planowanej akcji charytatywnej z Zoodoptuj.pl) posłuchacie w audycji:

Kamil Karcz i Filip Kasiński – Nadzieje na III ligę

Jako ciekawostkę warto zauważyć, że kilka godzin po audycji, Beskidowców czekał bardzo ważny mecz, którego stawką był Puchar Polski podokręgu wadowickiego. Po bardzo wyrównanej rozgrywce i wyniku 2:2, andrychowski klub finalnie triumfował w rzutach karnych. Bohaterem został rezerwowy bramkarz Beskidu Tomasz Kupczak, który obronił aż 3 jedenastki!

Gratulujemy!

O autorze

Administrator

Dodaj komentarz

Spółki wiodące:

LEAD GROUP S.A.
Rynek Główny 28, 31-010 Kraków

LEAD GROUP S.A. S.K.
27 Stycznia 9, 34-120 Andrychów

 

Kontakt z nami:

[email protected]